KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9915203
nr 991 5203
Gravyr
Carl XVs Kröning, 1860, Huldberg, Kolorerad, motivet: 33 x 41
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:50:40
29/10 19:53:39